Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie chcę krakać ; Ale oby nie było powtórki z 13 grudnia 1981 r. ludzie długo tego nie wytrzymają "My" to nie Kuba ale władza chyba o tym zapomina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zarabiasz 1386 zł, albo żyjesz z opieki socjalnej to i tak nie masz z czego odliczyć sobie ulgi na dzieci, więc o co to halo Zbysiu. Weź się lepiej do roboty zamiast narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. Skończmy z tym rozdawnictwem, państwo socjalistyczne to przeżytek a jaskrawym tego przykładem jest własnie Grecja. Każdy niech odpowiada za siebie to chyba prosta dewiza. Ktoś kto wyciąga tylko łapy na zasadzie "daj" to zwykły obibok. bardzo dobrze Panie Premierze, zlikwidować te chore ulgi i nauczyć społeczeństwo samodyscypliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać dziadom wszystko,poniesc płace kapelanom i katecheto,mili moi konkordat kosztuje,a wy i tak macie dużo,więc o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
i bardzo dobrze. Skończmy z tym rozdawnictwem, państwo socjalistyczne to przeżytek a jaskrawym tego przykładem jest własnie Grecja. Każdy niech odpowiada za siebie to chyba prosta dewiza. Ktoś kto wyciąga tylko łapy na zasadzie "daj" to zwykły obibok. bardzo dobrze Panie Premierze, zlikwidować te chore ulgi i nauczyć społeczeństwo samodyscypliny.
ulga na dziecko w podatku dochodowym to zwrot moich pieniędzy jakie bym zapłacił w podatku. te 1100 zł nie pochodzi z twojej kieszeni tylko z mojej ciężkiej pracy. Becikowe a i owszem zlikwidować ale wara tym dziadom od ulgi na dziecko. zresztą trzeba być tumanem aby nie zauważyć że zabranie tej ulgi będzie miało negatywne konsekwencje na gospodarkę w jakiejś części. ludzie nie chowają/nie zakopują/ czy nie zjadają tych 1100 złotych, ludzie traktują tą kasę jako ekstra zastrzyk gotówki, który mogą wydać na coś ekstra, mogą kupić ekstra zabawkę, nowe ubranka, czy gdzieś pojechać z dziećmi. jeśli zabranie tych 300mln złotych w samym naszym województwie, pomyśl tylko ilu sklepikarzy, ilu producentów, importerów czy usługodawców odczuje to na własnej skórze. a jeśli oni stracą to zapłacą mniejsze podatki przez co i tak w budżecie państwa będzie dziura!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
i bardzo dobrze. Skończmy z tym rozdawnictwem, państwo socjalistyczne to przeżytek a jaskrawym tego przykładem jest własnie Grecja. Każdy niech odpowiada za siebie to chyba prosta dewiza. Ktoś kto wyciąga tylko łapy na zasadzie "daj" to zwykły obibok. bardzo dobrze Panie Premierze, zlikwidować te chore ulgi i nauczyć społeczeństwo samodyscypliny.
Tylko, że wiekszych obiboków od tych we władzach, które sa jak worki bez dna na publiczne pieniądze, nie ma.Tonajpierw nich się sami zdyscyplinują. I to są wciaż nasze pieniądze,przez nas wypracowane, które tylko do nas wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak politycy oddali troche swojej pensji?? i tak msaja duze a nie sie czepiaja biednych rodzin, niech sobie odejma od gara. ciekawe czy politycy potrafili by wyrzyc za 1500 zl miesiecznie??- watpie...niech politycy zaczna od siebie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
Państwo powinno dbać tylko o najsilniejszych bo tylko oni są w stanie zapewnić przetrwanie polskiej myśli narodowej, kultury i tradycji. Ulgi jako wynaturzenie gospodarki kapitalistycznej powinny były już dawno zostać zlikwidowane bowiem stanowią wsparcie osób mało twórczych,produktywnych. Co do zastępowalności pokoleń o to bym się nie martwił a to z racji niższego niż u nas standardu życia w innych częściach świata. Zawsze można importować tanią siłę roboczą.
Czy ty wiesz chociaż o czym mówisz? Nie wyjeżdżaj tu z Polską Myślą Narodową, bo nie bardzo jak widzą ją rozumiesz. Jeżeli likwidować ulgi, to OK. ale po jaka cholerę w takim razie mam płacić ZUS i NFZ (przejadany przez państwo i niespełniający swojej pierwotnej funkcji)? Po co mam płacić tak wysokie podatki na państwo, skoro na nic z jego strony nie mogę w zamian liczyć? Właśnie przez 4 ostatnie lata byli wspierani tylko najsilniejszy, ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Problem polega na tym, że ci najsilniejsi najczęściej nie mają nic wspólnego z Polakami (czyli narodem) i gdzieś mają polską myśl narodową i tradycję. Bardziej skłaniają się ku kulturze śródziemnomorskiej (jeśli wiesz co mam na myśli). A z tym zastępowaniem pokoleń przez "importowanych" w kontekście polskiej myśli narodowej, to już całkiem się pogrążyłeś. Radzę więcej Dmowskiego a mniej Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
i bardzo dobrze. Skończmy z tym rozdawnictwem, państwo socjalistyczne to przeżytek a jaskrawym tego przykładem jest własnie Grecja. Każdy niech odpowiada za siebie to chyba prosta dewiza. Ktoś kto wyciąga tylko łapy na zasadzie "daj" to zwykły obibok. bardzo dobrze Panie Premierze, zlikwidować te chore ulgi i nauczyć społeczeństwo samodyscypliny.
Państwo socjalistyczne to przeżytek, ale feudalne chyba też. Jak sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za wspaniały artykuł: (...) Czy państwo ograniczy ulgę na dzieci i becikowe? Okaże się po dzisiejszym wystąpieniu premiera (...) Dziennikarzynie proponuję następne: Czy paliwo będzie po 20zł? Dowiemy się o tym za rok. Czy Rosja obniży o 50% ceny gazu? Dowiemy się po wyborach w Rosji. Czy za 666 dni będzie koniec świata? Dowiemy się za 666 dni. I tak w nieskończoność aby było co pisać. A przy okazji wywoływać emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie sie zgodze powiny najpierw w rzadzie tym obniżyć bo nic wogóle nie robia tylko sie kuca bo wiecznie maja za malo ciekawe jak by mieli 1200 na ręke i by po dwoje albo i wiencej dzieci ciekawe czy by dali rade moim zdaniem za duzo w żadzie siedzi osób reszta to tylko nic nie robi siedzi albo śpi niech po myślą o polskich dzieciach a nie chcą wszystko po za bierac do swoich kieszonek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
o przepraszam ja nie byłem na wyborach i jestem z tego dumny.
Nie chodząc na wybory popierasz aktualnie rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu służy ten artykuł? w kontekście tego co powiedział premier ten tekst mija się z prawdą. Będzie sprostowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie chodząc na wybory popierasz aktualnie rządzących.
widzisz ja uważam odwrotnie mam już dość patrzenia się na ludzi którzy od dwudziestu przeszło lat gadają w kolko o tzn samym jak to nam wszystkim chcą zrobić dobrze bo albo są nieudacznikami albo kłamcami albo mix tych rzeczy -ja osobiście stawiam na mix -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie nadal na Tuska Banda imbecyli zagłosowała a teraz siedzą w UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego GŁĄB FRANCOWATY nie zacznie od likwidacji senatu i zbyt rozdymanej administracji,pytam się więc za przykładem palikłota-czy premier jest zdrowy, bo przy takich UPAŁACH jak w GRECJI czy we WŁOSZECH robić takie POciągnięcia zbytnio o ZDROWOTNOŚCI nie świadczą.Polacy w tym kraju i trzeżwo myślący wiedzą o czym myśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tu bardzo dobrze i słusznie piszecie,jednak jak deb***E głosujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
nie rozumiem o co każdemu chodzi - przecież sami sobie wybraliśmy taki DOBRY RZAD... były wybory i każdy wiedział na kogo głosuje.
To wszystko CZERWONA ŻYDO-KOMUNA. Co raz mniej POLSKI w POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drożyzna napisał:
Jak to państwo się nami opiekuje,zabiera wszystko do ostatniej złotówki,a w zamian serwuje już nie do zniesienia wnóstwo PODWYŻEK!!!! Czekam aż społeczeństwo na tyle dorośnie żeby wyjść mnogo na ulicę,innej drogi już nie ma.
WOLNOŚĆ przyjdzie z południa EUROPY,na BOLKA nie ma co liczyć,wypalił się POJEB.Polacy znowu muszą wziąć sprawy w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez w ślad za największym GŁUPKIEM w Polsce się pytam, CZY PREMIER JEST ZDROWY ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...